KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061004
nr 1406 1004
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -38, blomsterrabatt. Olja på duk, 46x55 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:03:19
28/6 11:31:10
150 kr
5/7 18:38:20
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman